­

I.W.A.B. 3. ULUSLARARASI ANTALYA TURİZM VE BİSİKLET FESTİVALİ | Türkiye

Etkinlik Bilgileri

Kültür ve Sanat Festivali
07 Eylül 2018 Cuma - 07:00    ~    09 Eylül 2018 Pazar - 18:00
Uluslararası
Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu (I.W.A.B.) - Bisikletliler Derneği
Etkinlik Adresi: Perge Doğa Evleri - Köprülü Kanyon Milli Parkı - ANTALYA / İletişim: Kadınlar Çiçek Açıyor Antalya Proje Merkezi / ARDEN Der. Ltd. Şti. Gençlik Mah. Işıklar Cad. 1320 Sk. No: 1 Işık Apt. Daire: 4 Muratpaşa - ANTALYA ---- Tel: +90 242 244 41 46 --- E-posta: iwab@kadinlarcicekaciyor.com --- Web: www.kadinlarcicekaciyor.com
Antalya’nın turizm tanıtımlarına işkadınlarının katkısını sağlamak üzere festivaller hazırlayan Kadınlar Çiçek Açıyor Platfomu (IWAB) ile Avrupa Bisiklet Dernekleri Federasyonunun Türkiye’deki tek üyesi Bisikletliler Derneğinin hazırladığı IWAB 3. Uluslararası Antalya Turizm ve Bisiklet Festivali, 7 – 8 - 9 Eylül 2018 tarihlerinde Köprülü Kanyon Milli Parkı’nda gerçekleştirilecektir. Antalya’nın güzelliklerine, tarihi ve kültürel değerlerine dikkat çekerek, kentin uluslararası boyutta tanıtımına ve alternatif turizm seçeneklerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Festivalin konusu “Alternatif Eko Turizm ve Bisiklet Turizmi”, teması ise “Kekik Kokusu” olarak belirlenmiştir. Kadınlar Çiçek Açıyor Platformu, ayrıca, Bisikletliler Derneğinin başlatmış olduğu “Köy Okullarına Bisiklet Projesi”ni Festivalin sosyal sorumluluk projesi olarak devam ettirmekte; Festival gelirinden ayrılan bütçenin yanı sıra “Büyük Yürekli “ destekler ve sponsorluklar ile bölge köy okullarına bisiklet bağışlanarak, uzun vadede “Minik Pedallar ” sağlıklı yaşam ve spor sevgisinin ilk tohumları aşılanması hedeflenmektedir.

* Etkinlik detaylı programı "görseller"de yer almaktadır.

* 06 Eylül 2018 saat 18:00'da "Konyaaltı Varyant Kapısı'ndan Konyaaltı Kent Meydanı'na Bisiklet Sürüşü" nü içeren bir açılış etkinliği gerçekleştirilecektir.

 

Konum Bilgileri

Görüntülenme Sayısı : 1609    Eklenme Tarihi : 13 Ağustos 2018 Pazartesi    Güncellenme Tarihi : 14 Ağustos 2018 Salı