­ BOLU İLİ TURİZM PERSONELİNE YÖNELİK KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ HAZİRAN AYINDA DEVAM EDİYOR. | Kültür Portalı

BOLU İLİ TURİZM PERSONELİNE YÖNELİK KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ HAZİRAN AYINDA DEVAM EDİYOR. - Bolu

Bolu'ya gelen turistlerin ilimizden memnun ayrılmalarını ve tekrar ilimizi ziyaret etmelerini sağlamak amacıyla turizm sektöründe faaliyet gösteren işletme çalışanlarının eğitimine yönelik bir protokol imzalandı. Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Batı Karadeniz Turizm Otelciler Derneği, Elginkan Vakfı ve Tabiatın Kalbi Bolu Derneği arasında imzalanan protokolle Bolu ilinin turizm sektöründeki hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor.
Haber ve Duyurular
04.03.2016
Ulusal
Bolu Valiliği, Belediye, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Bolu Elginkan Vakfı, BAKTOD, Tabiatın Kalbi Bolu Turizm Derneği.
Bolu'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin ilimizden memnun ayrılmalarını, tekrar ilimizi ziyaret etmelerini sağlamak amacıyla turizm sektöründe faaliyet gösteren işletme çalışanlarının eğitimine yönelik bir protokol imzalandı. Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Batı Karadeniz Turizm Otelciler Derneği, Elginkan Vakfı ve Tabiatın Kalbi Bolu Derneği arasında imzalanan protokolle Bolu ilinin turizm sektöründe hizmet veren tesislerde görev yapan yönetici ve her kademedeki personele 2016 yılı boyunca konunun uzmanları tarafından 21 ayrı konuda kişisel gelişim seminerleri verilecektir. Seminerlere 16 HAZİRAN'da "MALİYET DÜŞÜRME TEKNİKLERİ", 21 HAZİRAN'da "STRES ve ÖFKE YÖNETİMİİ" ve 29 HAZİRAN'da "BEDEN DİLİé konulu 1'er günlük seminerlerle devam edilecek. Seminerlere başvuru http://basvuru.boluelginkanvakfi.org.tr/ adresinden yapılabiliyor.
KİŞİSEL GELİŞİM, SEMİNERİNDİR

Konum Bilgileri

Görüntülenme Sayısı : 309    Eklenme Tarihi : 04 Mart 2016 Cuma    Güncellenme Tarihi : 13 Haziran 2016 Pazartesi