­ ‘COĞRAFİ İŞARETLER AFYONKARAHİSAR BULUŞMASI’ SEMİNERİ, 04-05 EKİM 2018 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ | Kültür Portalı

‘Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması’ Semineri, 04-05 Ekim 2018 Tarihlerinde Gerçekleştirildi - Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı (YÜciTA) işbirliğiyle düzenlenen “Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması” adlı uluslararası seminer Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla başladı.
Haber ve Duyurular
09.10.2018
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)-Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı (YÜciTA)

4-5 Ekim tarihleri arasında Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde yapılan seminerin açılışına Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yöresel Ürünler ve Coğrafi İşaretler Türkiye Araştırma Ağı Başkanı Prof. Dr. Yavuz Tekelioğlu, Türk Patent ve Marka Kurumu Coğrafi İşaretler Dairesi Başkanı Hakan Kızıltepe, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, iş adamları, akademisyenler, firma yetkilileri ve seminere konuşmacı olarak davet edilen çok sayıda önemli isim katıldı. 2 gün süren ‘Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması’ semineri ATSO Başkanı Hüsnü Serteser ile YÜciTA Başkanı Prof. Dr. Yavuz Tekelioğlu’nun konuşmasıyla seminer sona erdi. Seminer süresince yapılan çalışmaları içeren Afyonkarahisar Deklarasyonu hazırlandı.

http://www.afyonkarahisar.gov.tr/cografi-isaretler-afyonkarahisar-bulusmasi-semineri-basladi, http://www.afyonkarahisar.gov.tr/cografi-isaretler-afyonkarahisar-bulusmasi-semineri-sona-erdi

Konum Bilgileri

Görüntülenme Sayısı : 440    Eklenme Tarihi : 09 Ekim 2018 Salı    Güncellenme Tarihi : 09 Ekim 2018 Salı